Një ndërthurje perfekte e natyrës dhe traditës

Rreth restaurantit

Arbër32 është një restorant tradicional shqipëtar i cili i mirëpret vizitorët në ambientin e tij çlodhës për të shijuar gatimet e shijshme.

Pozicionimi perfekt pranë një liqeni të bukur, i jep një tjetër hijeshi këtij ambjenti duke e zhytur atë në gjelbërimin që e rrethon. Restoranti hapi dyert e tij në vitin 2023 dhe mori këtë emër në nderim dhe kujtim të një personi shumë të veçantë.

mirë se vini në Arbër32
★ Recommended ★
2023
Arbër32 Restaurant Guru

Pse duhet të zgjidhni Arbër32?

Receta unike
tradicionale

Shefa me
eksperiencë disavjeçare

Staf
mikpritës

Teknologji moderne
gatimi

Arbër 32

Shijoni

Pjatat tona

Si na vlerësojnë klientët tanë?

Dëshmi

Excellent place. It’s a quiet place where you can enjoy a lunch or dinner with friends and family also you can enjoy nature at its finest. Food was amazing and staff was great. Definitely I would recommend it to everyone.

Anxhelo Ballaci

The best ,amaizing view food and service🙌.Near Tirana and near Durres too.Fresh air,lake,bio food.We love it🙏

Jonadra

Breathless amazing unique Natyre meets Albanian hospitality in heaven Master Chef Best traditional food!

Genti

Great place to eat well and enjoy the view.
Fresh food, we tried traditional cuisine and enjoyed it very much. Great customer service, always responsive and very polite.
Children have enough space to play outside in the garden area.
small bridge over the lake, a panoramic view of the green hills.

Malvina

I found out about this place on Instagram and decided to check it out, I was amazed by the location! Very friendly service 5 stars are not enough. We had lamb as our main course but was already full by the great variety of the starters. Very fresh food and great wine selection. Prices are reasonable.

Parking: Very large parking space

Edina

Very tasteful food. Service was very good even the restaurant was full. Also the panorama and the place there is beautiful. Fully recommended.

Olsi

Ju mund të na kontaktoni përmes kanaleve tona të komunikimit

Kontaktet
Vendodhja
Email
Telefon
Rrjetet sociale

Oraret

Bar
Hënë - Dielë
9am – 10pm
Restaurant
Hënë - Dielë
11:30am – 10pm

Rezervoni eventin tuaj special


    *Stafi ynë do t'ju kontaktojë së shpejti për të mësuar më tepër rreth kërkesës tuaj.