Location
Liqeni i Pyllit - Rubjekë
Social Icons
Liqeni i Pyllit, Rubjekë, Durrës , Albania
Location
Liqeni i Pyllit - Rubjekë
Social Icons

Rreth Nesh

Arbër32
Welcome to Arbër32

NJË NDËRTHURJE PERFEKTE
E NATYRËS DHE TRADITËS

Rreth restaurantit

Arbër 32 është një restorant tradicional shqipëtar i cili i mirëpret vizitorët në ambientin e tij çlodhës për të shijuar gatimet e shijshme.

Pozicionimi perfekt pranë një liqeni të bukur, i jep një tjetër hijeshi këtij ambjenti duke e zhytur atë në gjelbërimin që e rrethon. Restoranti hapi dyert e tij në vitin 2023 dhe mori këtë emër në nderim dhe kujtim të një personi shumë të veçantë.

Aty ku duhet të jeni

Arbër32

Menuja përbëhet nga një sërë pjatash tradicionale shqipëtare, të përgatitura 100% me përbërës të freskët mbledhur nga blegtorët e bujqit e zonës përreth. Çdo pjatë kurohet në detaje me qëllim për të servirur një ushqim të shijshëm por dhe njëkohësisht të këndshëm për syrin.

Ndërsa shijoni ushqimin tuaj, mund të shijoni pamjen piktoreske të liqenit dhe kodrat plot gjelbërim që e rrethojnë atë. Nëse jeni duke organizuar një darkë të qetë me të dashurit tuaj ose një festë mes miqsh, Arbër32 është vendi i që duhet të zgjidhni!

Në kujtim të një personi të veçantë, ky restorant tradicional shqipëtar ofron një eksperiencë unike dhe të paharrueshme të ushqimit duke u shndërruar kështu një destinacion për këdo që dëshiron të eksplorojë bukurinë natyrore dhe kuzhinën shqiptare.

Delicium Custom Image

Si na vlerësojnë klientët tanë?

Dëshmi

Excellent place. It’s a quiet place where you can enjoy a lunch or dinner with friends and family also you can enjoy nature at its finest. Food was amazing and staff was great. Definitely I would recommend it to everyone.

Anxhelo Ballaci

The best ,amaizing view food and service🙌.Near Tirana and near Durres too.Fresh air,lake,bio food.We love it🙏

Jonadra

Breathless amazing unique Natyre meets Albanian hospitality in heaven Master Chef Best traditional food!

Genti

Great place to eat well and enjoy the view.
Fresh food, we tried traditional cuisine and enjoyed it very much. Great customer service, always responsive and very polite.
Children have enough space to play outside in the garden area.
small bridge over the lake, a panoramic view of the green hills.

Malvina

I found out about this place on Instagram and decided to check it out, I was amazed by the location! Very friendly service 5 stars are not enough. We had lamb as our main course but was already full by the great variety of the starters. Very fresh food and great wine selection. Prices are reasonable.

Parking: Very large parking space

Edina

Very tasteful food. Service was very good even the restaurant was full. Also the panorama and the place there is beautiful. Fully recommended.

Olsi

EVENT HALL
IS OUR NEWEST LUXURY SPACE @ARBËR32
CAPACITY: 130 PEOPLE

Rezervoni eventin tuaj special


    *Stafi ynë do t'ju kontaktojë së shpejti për të mësuar më tepër rreth kërkesës tuaj.