0

No products in the cart.

Location
Liqeni i Pyllit - Rubjekë
Social Icons
Liqeni i Pyllit, Rubjekë, Durrës , Albania
0

No products in the cart.

Location
Liqeni i Pyllit - Rubjekë
Social Icons

Qofte viçi të gatuara në furrë me djathë dhe speca

Shop

Qofte viçi të gatuara në furrë me djathë dhe speca

500L

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Calf meat ball baked in the oven with cheese and peppers”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *