0

No products in the cart.

Location
Liqeni i Pyllit - Rubjekë
Social Icons
Liqeni i Pyllit, Rubjekë, Durrës , Albania
0

No products in the cart.

Location
Liqeni i Pyllit - Rubjekë
Social Icons

Kofshë qingji e mbushur me djathë dhe domate të thata

Shop

Kofshë qingji e mbushur me djathë dhe domate të thata

3,500L

Kategori:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lamb thigh filled with cheese and dry tomatoes”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *